Noclegi

Oprócz smacznych i pożywnych posiłków zadowalających podniebienie każdego smakosza oferujemy Państwu miłe i przytulne pokoje, które pozwolą w komfortowych warunkach odpocząć po długiej podróży i stanowią doskonałą okazję do zatrzymania się w naszym barze na dłużej. Pokoje dla naszych klientów przygotowano także z myślą o organizowanych u nas imprezach okolicznościowych, weselach, komuniach czy rodzinnych obiadach – dzięki nim każdy gość opuści Bar Leśny wypoczęty, wyspany oraz dobrze najedzony.

Proponujemy Państwu miłe pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe, w których znajdą Państwo nie tylko wygodne, pachnące świeżą pościelą łóżka, ale także wyposażenie takie, jak telewizor czy dostęp do Internetu – hot-spot, pozostające do Państwa dyspozycji przez cały czas pobytu. Dbając o zaspokajanie potrzeb każdego klienta oferujemy połączenie nowoczesności i komfortowych warunków, co pobyt u nas czyni miłym wypoczynkiem. Wszystkie pokoje wyposażone są w nowocześnie urządzoną łazienkę z prysznicem, szafy i inne nowe meble oraz ogrzewane w razie mniej przyjaznej pogody. O ich wysokim standardzie świadczy także wysmakowany, oryginalny wystrój oparty na ciekawych, współczesnych zestawieniach kolorystycznych, a także kwiaty zdobiące okna i dywaniki otulające podłogi, nadające pomieszczeniom domowy klimat.

W ramach korzystania z naszych usług, zapewniamy gościom monitorowany parking, co sprzyja nie tylko bezpieczeństwu, ale i wygodzie. Pokoje są stylowe, czyste, jasne i przestrzenne, ceny zaś przystępne dla każdego klienta. Umiejscowienie na górze naszego zajazdu umożliwia udanie się do sali jadalnej, gdzie czeka nie tylko fachowa obsługa, ale także ciepły wystrój wnętrza i wyborne potrawy, których smak pozostaje w pamięci na długie miesiące.